surround sound

У цьому форумі обговорюються всі технічні питання, які стосуються програмного забезпечення тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

surround sound

Повідомлення Anatoliy »

особисто я називаю "surround sound" тривимірним (це залежно від кількості колонок) звуком (хоча це навряд чи правильно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ).
zav

surround sound

Повідомлення zav »

Andriy писав:
П'ят грудня 15, 2006 4:09 pm
стоп, ось тут вище/нижче ви сказали, що "оточуючий" відноситьтся не до дієслова "оточувати" а іменника "оточення":
І правлиьно! Оточуюче життя це й є те оточення, про яке дає в'явлення оточуюче звучання. Не зрозуміло пояснюю?..
Anatoliy писав:
П'ят грудня 15, 2006 4:09 pm
особисто я називаю "surround sound" тривимірним (це залежно від кількості колонок) звуком (хоча це навряд чи правильно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ).
Ге, то просторове!
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

surround sound

Повідомлення Anatoliy »

а двовимірний тоді як - площинний? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
(просто звук, який оточує, пронизує саме простір - три виміри, звучить всюди, відчуваєш високу (це ніби над головою щось пролітає), чи за спиною хтось говорить, чи поряд хтось іде. я називаю його тривимірним - мені так звичніше. хоча "просторове" - це те ж саме, але простором я називаю все, що навкруги нас, паза досяжністю звуку. хоча це все дуже суб'єктивне - лише мої асоціації)
Відповісти