Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

У цьому форумі обговорюються всі технічні питання, які стосуються програмного забезпечення тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Stood
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят листопада 30, 2007 11:38 am

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Stood »

drw писав:
Пон січня 14, 2008 4:09 pm

Не зовсім актуальний глосарій, багато перекладів термінів змінилися.


Хіба не краще використовувати онлайнову версію - http://members.microsoft.com/wincg/glossar...amp;langid=1058 ?
Вона, здається, більш актуальна.
Ign1111
Студент досвідчений
Повідомлень: 76
З нами з: Нед лютого 25, 2007 6:34 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Ign1111 »

Встановив я ту вінду сьому... /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> Боже ж ти мій, який чудовий переклад! Одні настроювання та папки чого варті!!! Вже не кажучі про Пустий кошик та Пристосунки. /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Черепаха »

Ign1111 писав:
Суб вересня 18, 2010 11:02 am

Встановив я ту вінду сьому... /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> Боже ж ти мій, який чудовий переклад! Одні настроювання та папки чого варті!!! Вже не кажучі про Пустий кошик та Пристосунки. /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />


Щодо папок погоджуюся.
А от кошик чому не може бути пустим? Слово українське (звідси й похідні слова: пустощі, пусте, пустувати).
Настроювання, як на мене, також можуть бути - від контексту залежить.
Ign1111
Студент досвідчений
Повідомлень: 76
З нами з: Нед лютого 25, 2007 6:34 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Ign1111 »

Черепаха писав:
Суб вересня 25, 2010 6:12 pm
А от кошик чому не може бути пустим? Слово українське (звідси й похідні слова: пустощі, пусте, пустувати).


Саме тому він має бути порожнім, а не "не слухняним"...

Черепаха писав:
Суб вересня 25, 2010 6:12 pm
Настроювання, як на мене, також можуть бути - від контексту залежить.


Ну для віндовз воно може й так, там все від настрою операційки залежить. А взагалі настроюють зазвичай музичні інструменти. Хоча деякі і не погоджуються.
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Основознавець »

Пустий і порожній — синоніми в цьому контексті, як-от, красивий і вродливий.
Ign1111
Студент досвідчений
Повідомлень: 76
З нами з: Нед лютого 25, 2007 6:34 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Ign1111 »

Основознавець писав:
Нед вересня 26, 2010 8:29 am
красивий і вродливий.


Не є синонімами. /pardon.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":pardon:" border="0" alt="pardon.gif" /> Це більше схоже на відіслати та відправити... Так як для електронного листа треба використовувати відіслати, так само і для кошика слід використовувати порожній. А ще є непомітні для деяких відмінності слів рахувати, лічити та вважати... чи я не правий?
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Основознавець »

Ви не маєте рації, бо переливаєте з пустого в порожнє. Якщо такі вже зухвалі, то надайте хоча би одне джерело, чому це кошик, як і будь-яке інше вмістилище, не може бути пустим?
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Англійсько-український глосарій виробів Microsoft®

Повідомлення Листопад »

Ign1111 писав:
Нед вересня 26, 2010 8:39 am


Не є синонімами. /pardon.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":pardon:" border="0" alt="pardon.gif" /> Це більше схоже на відіслати та відправити... Так як для електронного листа треба використовувати відіслати, так само і для кошика слід використовувати порожній.


Чому ж саме ? /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> У фразеологічному словнику, наприклад, є ряд сталих висловів з обома цими словами як синонімами:

Відповісти