Invision Power Board українська локалізація

У цьому форумі обговорюються всі технічні питання, які стосуються програмного забезпечення тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
igal

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення igal »

Шановні адміністратори!!! Не будете люб'язні поділитись українським для Invision Power Board??
/rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Ґвинтик
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Суб лютого 03, 2007 7:18 pm

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення Ґвинтик »

Приєднуюсь /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

igal писав:
Чет серпня 30, 2007 4:09 pm

Шановні адміністратори!!! Не будете люб'язні поділитись українським для Invision Power Board??
/rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />

Оскільки Іриска останнім часом дуже завантажена, наш модератор vitaly1 викликався вичитати файли перекладу форуму, за що я йому дуже вдячний. На жаль, там ще дуже багато помилок /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />. Сподіваюсь, що протягом місяця ця робота буде закінчена і я викладу їх сюди для загального доступу. Якщо хтось ще може включитися в цю роботу для прискорення процесу - буду дуже вдячний.
Phoenix_Ukraine
Новоприбулий
Повідомлень: 12
З нами з: Нед листопада 25, 2007 8:33 am

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення Phoenix_Ukraine »

Я із радістю допоможу із вичиткою!
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення vitaly1 »

Вислав файли й пояснення.
demonm

Invision Power Board українська локалізація

Повідомлення demonm »

Привіт! Мене теж цікавить українська локалізація Invision Power Board v2.1.7 . Буду дуже вдячний за надані файли! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти