пропозиція розширення української розкладки

У цьому форумі обговорюються всі технічні питання, які стосуються програмного забезпечення тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

trydence
Учень старанний
Повідомлень: 45
З нами з: Вів червня 02, 2009 11:21 pm

пропозиція розширення української розкладки

Повідомлення trydence »

І підкажіть, будь ласка, хто-небуть, як на клавіатурі знайти апостроф
Альт(лівий)+3+9
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

пропозиція розширення української розкладки

Повідомлення ******** »

trydence писав:
Сер січня 06, 2010 10:41 pm

І підкажіть, будь ласка, хто-небуть, як на клавіатурі знайти апостроф
Альт(лівий)+3+9

Alt (притримувати) + 0146. Принаймні в мене спрацьовує. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

пропозиція розширення української розкладки

Повідомлення ******** »

Апостроф матимете, натиснувши й утримуючи ліву клавішу Alt і послідовно набираючи на цифровій частині клавіатури (правобіч) комбінацію 0146.

Пардон! Ніяк не навчуся вчитуватися у дописи старших. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Олесь Мартиненко
Коректор пильний
Повідомлень: 218
З нами з: Сер листопада 25, 2009 11:57 am

пропозиція розширення української розкладки

Повідомлення Олесь Мартиненко »

Родзинка писав:
Чет січня 07, 2010 5:29 pm

Апостроф матимете, натиснувши й утримуючи ліву клавішу Alt і послідовно набираючи на цифровій частині клавіатури (правобіч) комбінацію 0146.

Пардон! Ніяк не навчуся вчитуватися у дописи старших. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

у мене жодна комбінація не працює. а чому не вживати лапки замість апострофа? або не перемикатися на англійську клавіатуру? я, принаймні, змушений перемикатися коли у Словнику слово із апострофом маю шукати.
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

пропозиція розширення української розкладки

Повідомлення Основознавець »

Олесь Мартиненко писав:
Чет січня 07, 2010 6:27 pm

Родзинка писав:
Чет січня 07, 2010 5:29 pm

Апостроф матимете, натиснувши й утримуючи ліву клавішу Alt і послідовно набираючи на цифровій частині клавіатури (правобіч) комбінацію 0146.

Пардон! Ніяк не навчуся вчитуватися у дописи старших. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

у мене жодна комбінація не працює. а чому не вживати лапки замість апострофа? або не перемикатися на англійську клавіатуру? я, принаймні, змушений перемикатися коли у Словнику слово із апострофом маю шукати.
Допису відійшли далеко від основного питання, тому слід обрізати тему. І вкотре повідомляю про універсальний спосіб вирішення цієї проблеми — дякувати цьому шановному пану. Даруйте не втримався читати подібні муки дописувачів. /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />

Офтоп перенесено з теми "Як звернутися до лікаря"
Відповісти