Translate.Net

У цьому форумі обговорюються всі технічні питання, які стосуються програмного забезпечення тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

oprudkyi
Новоприбулий
Повідомлень: 13
З нами з: Чет лютого 07, 2008 7:06 pm

Translate.Net

Повідомлення oprudkyi »

mariana_scorp писав:
Пон березня 09, 2009 4:09 pm

oprudkyi, дякую дуже за програму. Мені сподобалась /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

дякую.
там зараз проблеми у останній версії (пов'язані із змінами на сайтах) - краще встановити звідси
http://translateclient.blogspot.com/search/label/beta

mariana_scorp писав:
Пон березня 09, 2009 4:09 pm

Є питання. Чи можливо додати німецьку мову?

вона є. тільки називається "Германська"
mariana_scorp
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Чет січня 22, 2009 6:15 pm

Translate.Net

Повідомлення mariana_scorp »

Оу... справді. Дякую /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
ruslan4
Учень старанний
Повідомлень: 37
З нами з: Сер вересня 23, 2009 10:08 am

Translate.Net

Повідомлення ruslan4 »

oprudkyi писав:
Чет лютого 07, 2008 4:09 pm

Я тут для програму одну написав під windows, може кому цікаво буде

Translate.Net безкоштовна програма з відкритими вихідними текстами, яка працює як клієнт до різноманітних мережевих перекладачок, тлумачних та двомовних словників. Вона розроблена із зручним інтерфейсом, щоб дозволити використати різні сервіси з одного місця.

Скажіть будь ласка, Добродію Розробнику: чи не передбачається розробка такої корисної речі для інших орудних систем, зокрема для Мак ОС 10.5 і вище?
Я розумію, що маківників набагато менше, ніж гвиндистів /ae.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ae:" border="0" alt="ae.gif" /> , та все ж....

Наперед вдячний за відповідь! /hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />
oprudkyi
Новоприбулий
Повідомлень: 13
З нами з: Чет лютого 07, 2008 7:06 pm

Translate.Net

Повідомлення oprudkyi »

ruslan4 писав:
Чет жовтня 01, 2009 4:09 pm

Скажіть будь ласка, Добродію Розробнику: чи не передбачається розробка такої корисної речі для інших орудних систем, зокрема для Мак ОС 10.5 і вище?
Я розумію, що маківників набагато менше, ніж гвиндистів /ae.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ae:" border="0" alt="ae.gif" /> , та все ж....

Наперед вдячний за відповідь! /hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />

та тут таке діло - спочатку планувалося що програма буде працювати під різними ос. але на жаль mono (аналог .net framework), має недостатню якість... за останні кілька місяців я "обійшов" більшість проблем і програма стартує на лінукс (тобто теоретично і на маках), але працює дуже нестабільно - падає та висне доволі часто, ну і багато можливостей прийшлося відключити
це мені самому не подобається бо я вже півроку як перейшов на лінукс
тобто, я ще не вирішив коли і як, але у майбутньому програма буде переписана, щоб можна було користуватися на різних системах
ruslan4
Учень старанний
Повідомлень: 37
З нами з: Сер вересня 23, 2009 10:08 am

Translate.Net

Повідомлення ruslan4 »

oprudkyi писав:
П'ят жовтня 02, 2009 4:09 pm

та тут таке діло - спочатку планувалося що програма буде працювати під різними ос. але на жаль mono (аналог .net framework), має недостатню якість... за останні кілька місяців я "обійшов" більшість проблем і програма стартує на лінукс (тобто теоретично і на маках), але працює дуже нестабільно - падає та висне доволі часто, ну і багато можливостей прийшлося відключити
це мені самому не подобається бо я вже півроку як перейшов на лінукс
тобто, я ще не вирішив коли і як, але у майбутньому програма буде переписана, щоб можна було користуватися на різних системах


Що ж, будемо чекати....
А там, диви, ймо' і сам Лінукс скуштую /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Translate.Net

Повідомлення Andriy »

oprudkyi писав:
П'ят жовтня 02, 2009 4:09 pm

та тут таке діло - спочатку планувалося що програма буде працювати під різними ос. але на жаль mono (аналог .net framework), має недостатню якість... за останні кілька місяців я "обійшов" більшість проблем і програма стартує на лінукс (тобто теоретично і на маках), але працює дуже нестабільно - падає та висне доволі часто, ну і багато можливостей прийшлося відключити
це мені самому не подобається бо я вже півроку як перейшов на лінукс
тобто, я ще не вирішив коли і як, але у майбутньому програма буде переписана, щоб можна було користуватися на різних системах

можливо краще написати втулок для qstardict? він має бути багатоплатформовим і має модульну архітектуру, що дозволяє створювати втулки для різних інтерфейсів (якщо загального веб-модуля недостатньо)
з мого досвіду автор досить швидко відгукується на нові латки

P.S. до речі в r2u.org.ua є параметр no_form=on яких викусує заголовок з формами і т.п., щоб менше було розбирати і викусувати словниковою програмою
oprudkyi
Новоприбулий
Повідомлень: 13
З нами з: Чет лютого 07, 2008 7:06 pm

Translate.Net

Повідомлення oprudkyi »

Andriy писав:
П'ят жовтня 02, 2009 4:09 pm

можливо краще написати втулок для qstardict? він має бути багатоплатформовим і має модульну архітектуру, що дозволяє створювати втулки для різних інтерфейсів (якщо загального веб-модуля недостатньо)
з мого досвіду автор досить швидко відгукується на нові латки

P.S. до речі в r2u.org.ua є параметр no_form=on яких викусує заголовок з формами і т.п., щоб менше було розбирати і викусувати словниковою програмою

qt я теж роздивлявся. ні. "вона" не дуже гарно "виглядає" під віндою
на цей час я маю наступні варіанти, які вже якісно працюють на багатьох платформах :
- mozilla - працює усюди, але усе переписувати на с та\або javascript
- openoffice vcl - майже не існує документації
- mixed - гуй на вебі, отримання результатів та шоткатів через допоміжну програму, яка менш платформозалежна - цей варіант мені більш подобається.
але я ще не впевнений
Відповісти