Спеціальна пропозиція в сфері перекладів

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

sulya
Новоприбулий
Повідомлень: 6
З нами з: Сер лютого 28, 2007 1:35 pm

Спеціальна пропозиція в сфері перекладів

Повідомлення sulya »

Tranagen
sulya
Новоприбулий
Повідомлень: 6
З нами з: Сер лютого 28, 2007 1:35 pm

Спеціальна пропозиція в сфері перекладів

Повідомлення sulya »

Увага!

Компанія Tranagen.com потребує перекладачів з польської на українську мови та навпаки. Звертайтеся за однією з наших контактних адрес, поданих на сайті www.tranagen.com, або пишіть свої пропозиції тут.
dr-pretender
Учень старанний
Повідомлень: 26
З нами з: Сер листопада 29, 2006 5:35 am

Спеціальна пропозиція в сфері перекладів

Повідомлення dr-pretender »

sulya писав:
П'ят березня 02, 2007 4:09 pm

А як щодо технічної сторони самого сайту www.tranagen.com? Як Вам наш дизайн? Можливо якісь зауваження?

Про текст Вам вже висловили.
А тепер щодо дизайну. Я звісно ще не зробив, жодного нормального дизайну, але мене вже так поганяли, що...
ТЕ що сам логотип трохи кострубатий, це я пропущу. Те що це агенція перекладів, не дуже видно на темному тлі. Варто зробити більш світлий колір літер, або, якщо Вам потрібен той кольор, зробіть обводку. Потім чорні посилання на сірому тлі. Варто зробити хоча б зміну на якийсь зі світлих кольорів під час наведення миші, або повністю зі зміною тла. Це робиться на CSS i JS дуже просто. + ґрадієнт на тлі... це фу яка бяка взагалі. + стандартні іконки, + + + + + стало впадло писати... якщо треба ще, пишіть в особисті повідомлення.
Ґедзь
Новоприбулий
Повідомлень: 9
З нами з: Пон листопада 17, 2008 1:21 am

Спеціальна пропозиція в сфері перекладів

Повідомлення Ґедзь »

sulya писав:
Нед березня 18, 2007 4:09 pm
Увага!

Компанія Tranagen.com потребує перекладачів з польської на українську мови та навпаки. Звертайтеся за однією з наших контактних адрес, поданих на сайті www.tranagen.com, або пишіть свої пропозиції тут.


Пропозиція ще актуальна?
Можу взятися. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти