Вітання для пані Листопад

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
IgorKo
Коректор пильний
Повідомлень: 202
З нами з: П'ят червня 18, 2010 8:59 pm

Вітання для пані Листопад

Повідомлення IgorKo »

/ah.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ah:" border="0" alt="ah.gif" /> /ah.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ah:" border="0" alt="ah.gif" /> /ah.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ah:" border="0" alt="ah.gif" />
Ти знаєш, мрія - це не головне,
Не головне що й є минуле,
А головним вважається одне - що серце в Тебе спалахнуло!

Той вогник - думки та тепла,
Гарячий розум, полум'я сердечне,
Немов підкова "золота", палає світло Твого серця!

Живе й не згасне вже довічно,
Не згаснуть спогади терпкії,
В твоєму серці оселились нетленні радощі й надії!

А як же мрії?
Мрії будуть!
У мріях і бажання - Ти,
Осяяна, осіняя любове, по "нотах вічності" іди...

Пані Листопад, у День, коли збуваються усі бажання і побажання.
Вітання від друзів.
Мавка

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Мавка »

Прийміть і мої вітання з мальовничої Волині. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, а в серці - затишно й сонячно від людської вдячності! Хай життєвий і професійний шлях щоднини наповнюється новими злетами й досягненнями, а добро, зроблене Вами, вертається сторицею! Міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя та достатку на многая літа.

Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Черепаха »

Дорога Листопадонько!

Найщиріші вітання!
Я зателефонуююююю (впав київстар), а я за хвилю писатиму диктант всеукраїнської єдности!!!

Ти народилася в чудовий день! Цілуюююю!
Завада
Коректор пильний
Повідомлень: 247
З нами з: Сер листопада 25, 2009 12:28 pm

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Завада »

Шановна пані Листопад!
Прийміть вітання зі столиці!

Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Танка »

Приєднуюсь до теплих і дружніх вітань.
Хай всі наші щирі зичення справдяться, хай все буде добре.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Savo »

І з Закарпаття доплелись дві слові
У Твій віночок з шани і любові.
Тут знають: щиро й мудро служиш Мові, /hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />
Інак хтось думає? Хіба що безголові...

Здоров’я, радості, добробуту!
Хай щастить!
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Вітання для пані Листопад

Повідомлення Листопад »

Шановне товариство!

Щиро дякую за всі ваші вітання - на форумі і в приваті, електронні й телефонні.

Тішуся тим, що наш форум і надалі живе, незважаючи на певні проблеми, живе саме завдяки всім вам, людям, не байдужим до українського слова. /Ukraine.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":Ukr:" border="0" alt="Ukraine.gif" />

Один наш форумець написав у ПП, що це цікавий збіг - народитися у День української писемності та мови. Насправді ж, це свято започаткували в 1997 році, майже одразу після того, як через певні обставини - щасливі і не дуже, довелося мені ступити на нелегку редакторську стезю. Можна сказати, п. Кучма, підписавши Указ, влаштував моїй скромній персоні подвійне свято. /ah.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ah:" border="0" alt="ah.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

Ще раз дякую, друзі! І шануймося, бо ми того варті! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти