Привітання!!!

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

У нас на форумі перший іменниник!!!
вітаймо vitaly1 з днем народження.
здоровля значить, розумних слів в голові побільше. їх і так багато, але ми ще понапихуємо спільними зусиллями. успіхів.
гарно посвяткувати.
можна ділитися тортами та іншими смаколиками. хоча б віртуально!!! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Привітання!!!

Повідомлення vitaly1 »

Iryska писав:
Чет листопада 30, 2006 12:15 pm

У нас на форумі перший іменниник!!!
вітаймо vitaly1 з днем народження.


Іриско, дякую за привітання! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Дуже приємна несподіванка. А ще мене Анатолій з цього ж форуму привітав - першим з усіх /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Привітання!!!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Поздоровляю!!! Здоров'я, щастя та творчого натхнення. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

П.С. До речі, це мабуть перша людина (крім моїх знайомих), яка почала рекламувати словник на різних форумах та сайтах. Дякую.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

vitaly1 писав:
Чет листопада 30, 2006 12:36 pm

Іриско, дякую за привітання! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Дуже приємна несподіванка. А ще мене Анатолій з цього ж форуму привітав - першим з усіх /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

ну у мене, як в справжної сови, ранок наступив після того як пообідала. так що по своєму часу я першіша була :P
а тортик буде???
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Привітання!!!

Повідомлення vitaly1 »

Дякую, Олегу!

Іриско, звісно ти була першіша /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> А тортик звичайно буде. Віртуальний /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

а 27 листопада Vadim відсвяткував свій день народження. так що його (трошки з запізненням), але теж вітаємо!!!
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Привітання!!!

Повідомлення Anatoliy »

vitaly1 писав:
Чет листопада 30, 2006 12:36 pm

Іриско, дякую за привітання! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Дуже приємна несподіванка. А ще мене Анатолій з цього ж форуму привітав - першим з усіх /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


А я такий /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Привітання!!!

Повідомлення Pere »

Із задоволенням приєднуюсь до капелії привітань. Бажаю, як то кажуть, козацької снаги та кавказького довголіття!
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Привітання!!!

Повідомлення vitaly1 »

Дякую!
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Привітання!!!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Поздоровляємо Andriy з днем народження! Здоров'я, щастя та всіляких успіхів у його нелегкій, але дуже корисній праці - ispell. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти