Привітання!!!

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Вів грудня 05, 2006 2:05 pm

Поздоровляємо Andriy з днем народження! Здоров'я, щастя та всіляких успіхів у його нелегкій, але дуже корисній праці - ispell. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

і я, і я приєднуюся!!!
а ще - здоровля багаько. натхнення, завзяття до словника, і купу тортиків.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Привітання!!!

Повідомлення Pere »

А я бажаю не втратити зубів од цієї купи тортиків /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. А ще, як казав мій прадід, хай у вас надворі живе та пасеться, кукарікає, несеться /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Привітання!!!

Повідомлення vitaly1 »

Приєднуся до привітань /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Зичу гарного настрою, успіхів та всього найнайкращого.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Привітання!!!

Повідомлення Andriy »

всім дуже дякую за привітання! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
зобов'язуюсь про зуби піклуватися, над spell працювати і попри все підтримувати гарний настрій /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Привітання!!!

Повідомлення vitaly1 »

Вітаємо з днем народження annette24! Успіхів у Вашій улюбленій справі - локалізації /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Щоб радували нас новими українськими інтерфейсами.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

у цей чудовий день (тобто ніч, але поки ви прокинитеся, то буде день!!!!) нам тра гуртом (віртуальним) зібратися і батька бити поздоровити нашого славного редактора, того, що вмілий.
нашого бійця за правду слова, геніального і неповторного, надзвичайно розумного і.... /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
так, допомагайте, а то мені слів не вистача.
так от, Пере святкує день народження!!!!!!
бажаю йому натхнення!!!!!!! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> хто ше не читав :angry: його віршів - марш на його особистий сайт, бігом просто!!!!
здоров'я бажаю.
побільше цікавого і нового в житті.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
особисто хочу подякувати за активну участь у розвитку форуму, за книгосховище та за те, що він є. /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Привітання!!!

Повідомлення Andriy »

Iryska писав:
Вів березня 06, 2007 4:09 pm

так от, Пере святкує день народження!!!!!!

Приєднуюсь до поздоровлень!!!
Міцного здоров'я, наснаги до праці й успіхів в улюбленій справі!
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Привітання!!!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Щиро вітаю Pere! Бажаю мійного здоров'я та творчого натхнення. Ну і, звичайно, успіхів у всіх його починаннях. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Привітання!!!

Повідомлення Pere »

Ірисонько, я тебе люблю /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ти так написала всіляких чудових компліментів, що аж хочеться сказати «я — не я, і лошадь не моя» /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Іриско, Андрію, Олеже, дякую вам, щиро дякую за теплі слова.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Привітання!!!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

І не соромтеся ставити дату свого дня народження у вашій особистій інформації /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти