Привітання!!!

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Сер березня 07, 2007 4:09 pm

І не соромтеся ставити дату свого дня народження у вашій особистій інформації /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

а якщо навіть і немає інфи - Іриска все рівно її дізнається, ги. :P
Pere писав:
Сер березня 07, 2007 4:09 pm

Ірисонько, я тебе люблю /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ти так написала всіляких чудових компліментів, що аж хочеться сказати «я — не я, і лошадь не моя» /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Іриско, Андрію, Олеже, дякую вам, щиро дякую за теплі слова.

я тебе теж люблю. /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
і нікуди теперка не дінешся, і лошадь твоя... і решта все.
ти - це ти. і цим все сказано!!!!!
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Гість

Привітання!!!

Повідомлення Гість »

Граждане, подскажите как на украинском будет "Живой разговор" или "Живое общение"
спасибо заранее
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Привітання!!!

Повідомлення Листопад »

Pere, я вас також вітаю - хоч і зі значним запізненням! Але краще пізно, ніж ніколи /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Всіляких гараздів!!!

Гість писав:
Сер березня 07, 2007 4:09 pm

Граждане, подскажите как на украинском будет "Живой разговор" или "Живое общение"
спасибо заранее


жвава розмова, жваве спілкування
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Привітання!!!

Повідомлення Savo »

Лишаючи товариство аж на дві доби, не можу не привітати всіх форум’янок (чи форумкинь /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ) з незабарним Святом весни. Файного вам настрою і галантних чоловіків. І не лиш 8 Березня.
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Привітання!!!

Повідомлення Pere »

Листопад писав:
Сер березня 07, 2007 4:09 pm

Pere, я вас також вітаю - хоч і зі значним запізненням! Але краще пізно, ніж ніколи /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Всіляких гараздів!!!


Дякую, моя пані /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />.


Лишаючи товариство аж на дві доби, не можу не привітати всіх форум’янок (чи форумкинь smile.gif ) з незабарним Святом весни. Файного вам настрою і галантних чоловіків. І не лиш 8 Березня.



Щиросердно приєднуючись до привітань, бажаю вам, дівчата, щоб навколо вас й у ваших душах щомиті і все життя квітла тепла, весела, ніжна українська весна!
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Привітання!!!

Повідомлення Savo »

З днем народження, Кралечко!
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Привітання!!!

Повідомлення Pere »

Приєднуюсь!
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Привітання!!!

Повідомлення Iryska »

чудове свято - 33 день народження - святкує нині користувач Ign1111.
наснаги, здоровля парубоцького /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />, успіхів і звершень.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Привітання!!!

Повідомлення Листопад »

... І даруємо віртуального букєта! /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Привітання!!!

Повідомлення Savo »


чудове свято - 33 день народження - святкує нині користувач Ign1111.
наснаги, здоровля парубоцького , успіхів і звершень.



... І даруємо віртуального букєта! /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Щиро долучаюсь /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти