Шукаю роботу

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Віктор Неїстовий

Шукаю роботу

Повідомлення Віктор Неїстовий »

Вітаю всіх. хто бачить мене через текст. Мені терміново потрібен заробіток, а окрім як писати - майже нічого не вмію. Така от доля гуманітарна... Буду вдячний, якщо хтось із колег-гуманітаріїв порадить якусь "гуманітарну допомогу". Дякую.
Віктор Неїстовий

Шукаю роботу

Повідомлення Віктор Неїстовий »

Вітаю всіх. хто бачить мене через текст. Мені терміново потрібен заробіток, а окрім як писати - майже нічого не вмію. Така от доля гуманітарна... Буду вдячний, якщо хтось із колег-гуманітаріїв порадить якусь "гуманітарну допомогу". Дякую.
<_< От. Забув про координати... : chel13@ - широта, bigmir.net - довгота./smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Шукаю роботу

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Віктор Неїстовий писав:
Вів листопада 13, 2007 4:09 pm

Вітаю всіх. хто бачить мене через текст. Мені терміново потрібен заробіток, а окрім як писати - майже нічого не вмію. Така от доля гуманітарна... Буду вдячний, якщо хтось із колег-гуманітаріїв порадить якусь "гуманітарну допомогу". Дякую.
<_< От. Забув про координати... : chel13@ - широта, bigmir.net - довгота./smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Пане Вікторе.

Трошки відредагував Ваш пост (чого в принципі ніколи не роблю), заради Вашого ж блага /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Не залишайте Вашу особисту електронну адресу у повному вигляді - ****@***.***, оскільки вже за кілька днів будете отримувати купу спаму на цю скриньку.

Від себе хочу Вам побажати успіхів, та швидшого знаходження заробітка.
Відповісти