Словник Кримського онлайн

Тут можна знайти інформацію про мережеві словники, крім Словника.нет, різноманітну довідкову літературу з мови

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Словник Кримського онлайн

Повідомлення vitaly1 »

Оця корова знайшлася /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Про рейтинг зрозумів.

Може варто на початку цієї теми вказати нову адресу?

Вдалої відпустки!

P.S. На уа-мові прорекламував. Якщо щось не так - пиши мейлом, виправлю.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Andriy »

Iryska писав:
Сер серпня 15, 2007 4:09 pm

чудово!
дякую за словник!!!

"дякую" - це несурйозно, а де feedback? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Andriy »

vitaly1 писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm

Оця корова знайшлася /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Про рейтинг зрозумів.

Може варто на початку цієї теми вказати нову адресу?

Вдалої відпустки!

P.S. На уа-мові прорекламував. Якщо щось не так - пиши мейлом, виправлю.

скоріш за все решту посилань не встигну виправити до відпустки, але вони здебільшого мають просто клацатися, а не копіюватися, так що сподіваюся потерпить...

адресу поміняв

дякую

додав від себе

/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Словник Кримського онлайн

Повідомлення vitaly1 »

Я тобі вже цілу сторінку нафідбечив /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Andriy писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm

скоріш за все решту посилань не встигну виправити до відпустки, але вони здебільшого мають просто клацатися, а не копіюватися, так що сподіваюся потерпить...

Звісно потерпить, але все ж мають таки копіюватися - спочатку копіюєш посилання у свій допис, а потім інші вже його клацають.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Andriy »

vitaly1 писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm

Я тобі вже цілу сторінку нафідбечив /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

одна пара очей, добре, а дві - краще, тим більше, якщо це "Всевидюче око" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

vitaly1 писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm

Звісно потерпить, але все ж мають таки копіюватися - спочатку копіюєш посилання у свій допис, а потім інші вже його клацають.

ненавиджу IE :angry:
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Словник Кримського онлайн

Повідомлення vitaly1 »

Оце:
Спробуйте звузити ваш пошук: лише російською, лише українською
не зовсім зрозуміло. Може додати, що йдеться про головні слова?

Коли відкриваєш лінк з результатами пошуку, то оцей лінк зайвий - Посилання на результат цього пошуку.

І ще - варто було б додати можливість перейти від результатів пошуку до головної сторінки словника. Бо зараз доводиться правити адресний рядок у бравзері.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Andriy »

vitaly1 писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

Оце:
Спробуйте звузити ваш пошук: лише російською, лише українською
не зовсім зрозуміло. Може додати, що йдеться про головні слова?

але там не лише головні, тут як раз всі російські або всі українські (якщо пошук був по всьмоу), а наступний крок (якщо треба) буде вже "без цитат" для української і "лише головні" для російської


vitaly1 писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

Коли відкриваєш лінк з результатами пошуку, то оцей лінк зайвий - Посилання на результат цього пошуку.

щось в цьому є, але не знаю чи варто прибирати, особливо якщо виправити наступне

vitaly1 писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

І ще - варто було б додати можливість перейти від результатів пошуку до головної сторінки словника. Бо зараз доводиться правити адресний рядок у бравзері.

це треба фрейми прибирати - це дизайн...

P.S. все тепер точно втік... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Словник Кримського онлайн

Повідомлення vitaly1 »

Andriy писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

але там не лише головні, тут як раз всі російські або всі українські (якщо пошук був по всьмоу), а наступний крок (якщо треба) буде вже "без цитат" для української і "лише головні" для російської

Ми певно не зрозуміли один одного. Дивися, я шукаю корову по всіх рос. словах, отримую оце. І на тій самій сторінці бачу пропозицію Спробуйте звузити ваш пошук: лише російською, лише українською. Відповідно це має означати пошук лише по головних рос (або укр) словах. А для користувача оця фраза "лише російською" або "лише українською" може бути незрозуміла. Тому я й запропонував додати про головні слова, тобто якось так "Спробуйте звузити ваш пошук: лише головні російські слова, лише головні українські слова".
Andriy писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

щось в цьому є, але не знаю чи варто прибирати, особливо якщо виправити наступне
це треба фрейми прибирати - це дизайн...

Хтось десь дав лінк на ту саму бідну корову /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Пошукав по головних рос. словах, а потім вставив кудись в допис лінк, що йде під "Посилання на результат цього пошуку". Якщо хтось інший клацне на цей лінк, то потрапить на результати пошуку, але без вікна пошуку слів тощо. І якщо він захоче пошукати якесь інше слово, йому доведеться руками набирати r2u.org.ua в адресному рядку. Відповідно я пропоную на сторінці пошуку дати один простий лінк на сторінку r2u.org.ua
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Andriy »

о, після відпустки стало зрозуміліше /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

спробував швидкоруч виправити обидві проблеми: дещо зрозуміліший текст у звуженню пошуку і піктограмку на домашню сторінку...

також є враження, що народ (зайвий раз) клацає на посиланні "Результатів" а не копіює його куди слід, так що я додав підказку і ігнорую клацання на ньому взагалі...
Ґонта
Студент досвідчений
Повідомлень: 69
З нами з: Сер грудня 13, 2006 12:31 pm

Словник Кримського онлайн

Повідомлення Ґонта »

Порожній запит - ця проблема виникає від того, що сторінка зроблена фреймами. Перевірено різними оглядачами.

Є питання до авторів онлайн-версії (вибачте, якщо це питання Вам здаватиметься дуже «чайниковим»): яким чином кодуються слова з форми у адресний рядок?
Я ось про що - наприклад, слово корова у http://www.slovnyk.net кодується у вигляді %CA%EE%F0%EE%E2%E0.
Ваш же словник передає його як %D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0
Поділіться секретом (я цікавлюсь не заради поцікавитись, маю практичну потребу)
Відповісти