§ 39. Складні займенники
1. Разом пишемо складні неозначені займенники, утворені від займенників інших семантичних груп за допомогою словотворчих часток аби-, ані-, де-,-сь:
абихто (абикого, абикому і т. д.), абиякий (абиякого, абиякому і т. д.), абичий (абичийого, абичийому і т. д.), аніхто (анікого, анікому і т. д.), аніщо (анічого, анічому і т. д.), аніякий (аніякого, аніякому і т. д.), анічий (анічийого, анічийому і т. д.), дехто (декого, декому і т. д.), дещо (дечого, дечому і т. д.), деякі (деяких, деяким і. т. д.), хтось (когось, комусь і т. д.), щось (чогось, чомусь і т. д.) якийсь (якогось, якомусь і т. д.), котрийсь (котрогось, котромусь і т. д.).
2. З дефісом пишемо складні неозначені займенники, що мають у своєму складі словотворчі частки будь-, -будь, -небудь, казна-, хтозна-, бозна-:
будь-хто, (будь-кого і т. д.), будь-що (будь-чого і т. д.), будь-чий, будь-який; котрий-будь, хто-будь, чий-будь, що-будь, який-будь; котрийнебудь, хто-небудь, чий-небудь, що-небудь, який-небудь; казна-хто, казначий, казна-що, казна-який; хтозна-який; бозна-що.
Але:будь у кого, будь на чому, казна з ким, хтозна при кому, бозна в кого,
бо між часткою і займенником ужито прийменник.